"Trenuj z Fire Team" - ODL

Głównym celem naszego jest zapewnienie społeczeństwu gminy Stare Juchy nowych doświadczeń związanych z odnogą sztuki jaką jest kuglarstwo. Dobrem wspólnym dla mieszkańców gminy Stare Juchy wynikającym z naszego projektu będzie integracja, wspólna aktywność fizyczna na świeżym powietrzu i zapewnienie świetnej rozrywki.  W ramach projektu chcielibyśmy ruszyć ku terenom gminy Stare Juchy aby przekazywać nasze zainteresowania i umiejętności związane z kuglarstwem. Chcielibyśmy również rozwijać u mieszkańców koordynację ruchową, prowadząc nasze warsztaty i chcielibyśmy zakończyć projekt pokazem fireshow w Starych Juchach. W ramach projektu chcielibyśmy zorganizować dziewięć, dwu godzinnych otwartych warsztatów z dziedziny kuglarstwa i tańca z ogniem. Podczas tych warsztatów chcielibyśmy zarazić naszą pasją młodzież z terenu Gorłówko, Skomack Wielki oraz Stare Juchy. Na zakończenie projektu odbędzie się duży spektakl fireshow w miejscowości Stare Juchy angażujący wszystkich uczestników projektu. Pierwszy tydzień każdego miesiąca realizacji naszego projektu będzie przeznaczony na pracę własną członków grupy Fire Team, w tym: spotkania organizacyjne, praca nad promocją, przygotowanie warsztatów. Dopracowywanie ostatecznego pokazu kończącego projekt.  Odbiorcami naszego projektu będą mieszkańcy gminy Stare Juchy. Główną grupą odbiorców będzie młodzież od lat ośmiu. Przewidywana liczba osób mieści się w przedziale od piętnastu do dwudziestu pięciu uczestników. Odbiorcami projektu będą również rodziny uczestników warsztatów oraz ich przyjaciele i znajomi, którzy będą ich wspierać podczas warsztatów i kibicować przy ostatecznym pokazie. Projekt będzie realizowany w dniach 20.09.-20.12.2022 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA".