Proporzec dla MDP Stare juchy

Szanowni Mieszkańcy Starych Juch, Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Juchach stoi na straży bezpieczeństwa w naszej gminie ale również jest instytucją która od samego początku  swej działalności zajmuje się pracą z młodzieżą i dziećmi na rzecz ich bezpieczeństwa i edukacji. Działania te wykonuje poprzez prace w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej.

Chcemy w członkach naszej drużyny rozbudzić wartości szacunku i jedności poprzez przekazania im proporca MDP który by uczestniczył we wszystkich naszych uroczystościach jak sztandar naszej jednostki.

Każda inicjatywa wymaga wkładu finansowego w związku z czym zwracamy się do wszystkich mieszkańców Starych Juch o  jej wsparcie finansowe poprzez:

- dobrowolną wpłatę na konto OSP Stare Juchy nr. 87933100040010010491690001 z dopiskiem   „darowizna na proporzec MDP Stare Juchy” – tak przekazaną  darowiznę można odpisać od dochodu za 2023 rok;

- przekazanie  1,5 % podatku za 2022 rok poprzez wpisanie następujących danych w zeznaniu rocznym:

w polu "nazwa OPP" wpisać ZWIĄZEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP
     w polu "nr KRS"  wpisać nr KRS 0000116212
     w polu "informacje dodatkowe" wpisać: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W        STARYCH  JUCHACH,
      ul. Ogrodowa 14, 19-330 Stare Juchy, woj. warmińsko – mazurskie.

Przekazanie proporca planujemy na dzień obchodów w Starych Juchach Dnia Dziecka w 2023 roku

Osoba kontaktowa w sprawie:

Druh Tomasz Rogucki tel. 606185035