Pogrzeb druha Antoniego

Dziś o godzinie 13.00 odbyła się msza pogrzebowa druha Antoniego Urbanowicza. Nasza obecność zaczęła się od eskorty karawanu samochodami pożarniczymi z OSP Stare Juchy i OSP Gorłówka z jego ciałem od Woszczel do Starych Juch. Następnie wnieśliśmy trumnę do kościoła i złożyliśmy na niej wiązankę. Podczas mszy została zaciągnięta warta honorowa. Droga na cmentarz odbyła się również w asyście naszego samochodu strażackiego i druhów naszej jednostki. Zgodnie z tradycja podczas umieszczania trumny do grobu rozwyła się syrena a wszyscy strażacy oddali hołd zmarłemu druhowi. Na pogrzebie prócz ochotników ze Strych Juch byli ochotnicy z Gorłówki. Z intencji OSP Stare Juchy została zamówiona msza święta za druha Antoniego.